Gości na stronie było: 28730   /   Other languages:        michal.skrzypczyk@wp.pl
michalskrzypczyk75@gmail.com
Kadra U14: Opolski ZPN - Podkarpacki ZPN 1:7 ! | Ponad 200 zdjęć w Galerii | MVP Turnieju Respect Cup U-12 w Szalowej |
Ania trenuje z VfL Wolfsburg  źródło: www.podkarpacielive.pl / 2017-01-31 22:11:10
10-letnia Ania Skrzypczyk, zawodniczka Beniaminka Krosno, trenuje z niemieckim VfL Wolfsburg. To jeden z czołowych klubów jeśli chodzi o kobiecą piłkę w Europie.

Ania, młoda zawodniczka Beniaminek Girls, uczestniczy w obozie piłkarskim niemieckiego VfL Wolfsburg.

- Treningi odbywają się na obiektach Vfl Wolbsburg, który jest jednym z czołowych europejskich klubów kobiecej piłki nożnej - mówi Michał Skrzypczyk, tata młodej zawodniczki, który wraz z córką przebywa w Niemczech. - Organizacja jest na najwyższym poziomie. Treningi są monitorowane i analizowane przez sztab szkoleniowy.

Trenerką Ani Skrzypczyk jest Viola Odebrecht – Mistrzyni Świata, zdobywczyni Pucharu Ligi Mistrzów, kilkukrotna Mistrzyni Niemiec i zdobywczyni Pucharu Niemiec. W klubie z Wolfsburga występuje też reprezentantka Polski Ewa Pajor.

10-letnia Ania Skrzypczyk trenuje w doskonałych warunkach pod okiem różnych trenerow. - Jedni są od motoryki, inni od koordynacji, jeszcze inni od techniki - wylicza tata Ani.

Ania Skrzypczyk w 2016 roku wspólnie z koleżankami z drużyny Beniaminek Girls sięgnęła po wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U10 turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

- Piłkarskie geny Ania odziedziczyła po dziadku i tacie. Dziadek, Jan Skrzypczyk, to były znakomity piłkarz i trener krośnieńskich Karpat, pierwszy trener reprezentanta Polski Sławomira Peszki - czytamy na stronie Beniaminka Krosno.

W Karpatach grał również tata Ani Michał Skrzypczyk, który swoją piłkarską przygodę kontynuował w niemieckich klubach na poziomie III ligi, a obecnie jest ratownikiem medycznym.Popularne zdjęcia
więcej zdjęć

Popularne wideo
więcej filmów

Anna Skrzypczyk Official Website    Strona główna  /  Sylwetka  /  W mediach  /  Galeria  /  Kontakt