Gości na stronie było: 31013   /   Other languages:        michal.skrzypczyk@wp.pl
michalskrzypczyk75@gmail.com
Orlen Cup 2019 | Ponad 230 zdjęć w Galerii | MVP Turnieju Respect Cup U-12 w Szalowej |
Podkarpacki ZPN 3 na III miejscu Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich Młodziczek  źródło: www.kadrau13.boo.pl / 2018-06-15 23:40:42
W dniach 1-3 czerwca 2018r. w Warce został rozegrany turniej półfinałowy GRUPY „B” w ramach OGÓLNOPOLSKICH ROZGRYWEK MŁODZICZEK do lat 13 im. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO z udziałem czterech reprezentacji wojewódzkich.

Grupa „B”
- MAZOWIECKI ZPN
- POMORSKI ZPN
- PODKARPACKI ZPN
- ŚLĄSKI ZPNMecze rozgrywane systemem " każdy z każdym" odbywały się równocześnie na dwóch boiskach- Klubu Sportowego Warka oraz na nowoczesnych obiektach Hotelu Sielanka nad Pilicą. Dwudniowa rywalizacja pokazała, że poziom zawodów był wysoki i bardzo wyrównany, a o awansie do finału decydowały ostatnie minuty spotkania.

Ostatecznie zwyciężył Śląski ZPN, który w finale 16.06. br. zmierzy się z Wielkopolskim ZPN. Natomiast nasza drużyna po zaciętej walce z Mazowieckim ZPN, przy wspaniałym dopingu rodziców, wygrała decydujące spotkanie i znalazła się na drugim miejscu w turnieju. Zdobyte 4 punkty zapewniły nam w końcowej klasyfikacji rozgrywek miejsce na podium i BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI KADR WOJEWÓDZKICH MŁODZICZEK!Okazały puchar za III miejsce w Polsce i pamiątkowe medale otrzymaliśmy z rąk Dyrektora CeSiR Warka Mariana Górskiego i Przedstawiciela PZPN Marka Anglarta.

Wyniki spotkań:

Śląski – Podkarpacki 1:1 (bramka: Anna Skrzypczyk 17')

Podkarpacki - Mazowiecki 1:0 (bramka: Klaudia Maciejko 19')

Sztab szkoleniowy:

Trenerzy: Michał Franczyk, Mariusz Jednacz
Kierownik drużyny: Agnieszka ZagórskaPopularne zdjęcia
więcej zdjęć

Popularne wideo
więcej filmów

Anna Skrzypczyk Official Website    Strona główna  /  Sylwetka  /  W mediach  /  Galeria  /  Kontakt